Swarm Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

0
627
swarm hesap kapatma

Bu makalemizde bir çok akıllı telefon kullanıcısının yaygın olarak kullanmış olduğu yer bildirimi uygulaması Swarm hesap kapatma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Swarm tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılmakta olup, bize göre her akıllı telefon kullanıcısının elinin altında bulunması gereken bir uygulamadır. Ancak gerek alternatif uygulamaların çıkması ile beraber, gerekse uygulamayı çok sık kullanmayan kullanıcılar Swarm uygulamasını telefondan kaldırmak isteyebilirler.

Uygulamayı kullanan bir çok kullanıcı Swarm hesap kapatma işlemini telefon üzerinden yapmaya çalışmaktadır. Ancak Swarm hesabını kapatma işlemi sadece bilgisayar üzerinden yapılabilmektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek akıllı telefonlarınızdan Swarm Uygulamasını bir kaç adımda silebilirsiniz.

Swarm Hesap Dondurma Yapabilir Miyim?

Swarm hesabını bir süre yada sürekli olarak dondurmak isteyebilirsiniz. Ancak Swarm’da bazı uygulamalarda olduğu gibi hesap dondurma işlemi maalesef bulunmamaktadır. Uygulamayı kullanmayabilirsiniz ancak sizi takip eden kişiler Swarm hesabınızı komple silmediğiniz sürece sizi görmeye devam edecekler.

Swarm Hesap Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Swarm hesap silme işlemi için öncelikle;

– bilgisayarınızdan www.foursquare.com web sitesini açın,
– eğer daha önce hiç bilgisayardan foursquare hesabınıza giriş yapmadıysanız öncelikle hesabınıza giriş yapın.
– sonrasından hesap silme sayfası için buraya tıklayın,
– aşağıda paylaşmış olduğumuz görseldeki gibi Swarm hesabınızı neden kapatmak istediğinizi belirtin. Daha sonra “DELETE ACCOUNT” butonuna basın. Bu işlemler sonunda Swarm hesabınızı silmiş oldunuz.

swarm hesabı nasıl kapatılır

Swarm Hesabımı Sildiğim de Foursquare Hesabımda Silinir Mi?

Bu sorunun cevabı evet. Swarm ile Foursquare uygulamaları ayrı ayrı kullanılabiliyor olabilir ama hesap silme adımında iki uygulamadan da tüm bilgileriniz silinecektir. Hesaplarınız da bulunan bilgilerinizin geri gelme ihtimali olmadığı için, bu işlemi yaparken dikkatli olmanızı öneriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here